Žádost o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je snadné, žádost zvládne vyplnit každý. Náš systém je pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou tyto půjčky nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení

Aktuální půjčky na směnku

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Půjčkový systém jednoduše shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a následně si vybrat z nabídky desítek poskytovatelů nebankovních půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic předem platit. Zkrátka - systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má doopravdy úplně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Nebankovní půjčky hned je pokroková a expresní online půjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč malou? Jde totiž o půjčku, která je ideální především na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily zápůjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Snadno, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár sekund. Následně chviličku vyčkejte, než Vám systém vypočítá a navrhne nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky napsanými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za jaký čas dostanou peníze. Víme, že žadatelé, jež žádají o půjčku, potřebují půjčku co nejdříve. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám poslány na účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení na účtu. Půjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět snadno podle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete půjčku opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na 30 dnů. I proto jsou půjčky od naší společnosti nazývány jako zápůjčky do výplaty. Aktuální půjčky na směnku je rychlá a zřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Klady bezhotovostní půjčky bez bez ručení

  • Online půjča je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná dát to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli poskytování půjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, která bude danému klientu opravdu schválena. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení každé bezhotovostní půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí skutečně rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčujeme skutečně všem

U nás má šanci doopravdy každý, půjčíme totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

5000 půjčka

SMS půjčka do 15 minut

Online zápůjčku od firmy Volsor sjednáte ze svého domova rychle do 5 minut. Sami osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy zvolíme nejlepší zápůjčku právě Vám.