Žádost o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění a odeslání formuláře je rychlé, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém půjček je moderní - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Pujcky ihned a bez nahlížení

Extra rychlá půjčka bez registru

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Jak? Půjčkový systém jednoduše sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a pak vybrat z nabídky stovek poskytovatelů on-line půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte předem platit. Zkrátka - systém půjček je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má skutečně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude vyhovovat. Nebankovní rychlá půjčka je pokroková a rychlá nebankovní půjčka. Jde o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o půjčku, jenž je vhodná hlavně na uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají akčních slev a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily bezhotovostní půjčky

Jak si zažádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Pak chvilku počkejte, než Vám systém vybere nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte kroky uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní získají finance. Uvědomujeme, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. To je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou Vám poslány na účet hned po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít půjčku už pár minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět jednoduše dle údajů, které obdržíte. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom zvolena na třicet dnů. I proto jsou online půjčky od nás nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Extra rychlá půjčka bez registru je blesková a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. I to je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Bonusy bleskové zápůjčky bez bez ručení

  • Rychlá půjčka bez ručení je vyřízena přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientu opravdu schválena. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil skutečně úplně každý. Další výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení každé SMS půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí opravdu rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčíme skutečně všem

U nás má šanci skutečně kdokoliv, půjčujeme totiž starým lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Malá půjčka do 24 hodin

SMS půjčka do 15 minut

Online půjčku od firmy Volsor zařídíte ze svého bytu bleskově během 7 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě máte jistotu, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždy zvolíme nejvhodnější půjčku právě Vám.