Žádost o rychlou půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je jednoduché, formulář zvládne vyplnit každý. Náš systém žádostí je pokrokový - šanci má opravdu každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - i proto jsou tyto půjčky nazývány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Půjčky bez poplatku a registru ihned a bez nahlížení do registru

Nebankovní hotovostní úvěry a půjčky

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Náš systém pro poskytování půjček zkrátka shromažďuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a pak vybrat z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů rychlých půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše - náš půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci má vážně doslova každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je moderní a blesková nebankovní půjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o půjčku, která je vhodná hlavně na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjčky

Jak si zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár vteřin. Následně chviličku počkejte, než Vám půjčkový systém vypočítá a navrhne nabídku online půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte kroky uvedenými ve formuláři a vyčkejte na schválení půjčky.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jakou dobu dostanou půjčku. Víme moc dobře, že klienti, jež žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejdříve. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou zaslány na účet okamžitě po schválení. V závislosti na bance tak můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na svém účtu. Online půjčka od naší společnosti je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět jednoduše dle pokynů, jenž obdržíte. Uhradit můžete zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom nastavena na 30 dní. I proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do další výplaty. Nebankovní hotovostní úvěry a půjčky je blesková a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. I to je důvod, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Klady nebankovní půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Ihned půjčka bez příjmu je vyřízena online přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům půjčku přímo šitou na míru, která bude danému klientu opravdu schválena. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně transparentní. A díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Další výhoda je rychlá rychlost vyřízení každé bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že klienti, kteří žádají o zápůjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme vždy všem

U nás má šanci skutečně kdokoliv, dáme půjčku totiž starším lidem, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Malá půjčka do 24 hodin

Půjčky bez doložení příjmu

Půjčku od společnosti Volsor sjednáte ze svého domova extra rychle za 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jistota, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky vybíráme nejvhodnější půjčku právě pro Vás.