Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je velmi snadné, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Náš systém žádostí půjček je moderní - šanci na získání půjčky má úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou půjčky od nás nazývány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani kontrolní platbu.

 

Pujcky ihned a bez nahlížení

Okamžitá půjčka pro dlužníky

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Jak? Systém půjček zkrátka shromažďuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a posléze vybrat z nabídky mnoha poskytovatelů expresních půjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic dopředu platit. Jednoduše - půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má vážně úplně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčky bez poplatku a registru ihned je pokroková a blesková online půjčka. Jde o tzv. mikro půjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně na uhrazení nečekaných výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slev a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily půjčky

Jak požádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to chvilku. Následně chvilinku vydržte, než Vám systém navrhne nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jen řiďte body napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za jak dlouho obdrží peníze. Velmi dobře si uvědomujeme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, potřebují peníze co nejdříve. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na účet okamžitě po schválení. V závislosti na bance tedy můžete mít peníze už pár minut po schválení na účtě. Zápůjčka od nás je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět jednoduše podle údajů, jež obdržíte. Splácet můžete zase bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je pak zvolena na třicet dní. I proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako půjčky do další výplaty. Okamžitá půjčka pro dlužníky je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Nahlížíte do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. I to je důvod, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní podnik se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy online zápůjčky bez bez ručení

  • Půjčky 1000 do výplaty je vyřízena po internetu, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se vůbec nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jenž bude danému klientu opravdu schválená. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil skutečně doslova každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení veškeré SMS zápůjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí opravdu rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme skutečně každému

U naší společnosti má šanci skutečně každý, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčka 4000 Kč

Půjčky 2000 bez registru

Půjčku od společnosti Volsor objednáte z pohodlí svého bytu pohodlně během 5 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždy vybereme nejlepší zápůjčku právě Vám.