Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění žádosti je rychlé, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Náš systém žádostí je pokrokový - šanci na získání půjčky má úplně každý. Sdružujeme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčka na ruku hned a bez nahlížení

Půjčka bez doložení příjmu od české spořitelny

Pomáháme tisícovkám lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček zkrátka shromažďuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a pak vybrat z nabídky desítek poskytovatelů online půjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte předem platit. Jednoduše - náš systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání půjčky má doopravdy každý. Bude Vám vždy nabídnuta ideální varianta, která Vám bude maximálně vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je pokroková a rychlá nebankovní zápůjčka. Jedná se o tzv. malou půjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je vhodná především pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají slev a nebo pro lidi, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily online půjčky

Jak zažádat o půjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to chvilku. Pak chvilku vyčkejte, než Vám systém půjček vybere nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A potom se už jen řiďte body popsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Odeslání peněz

Klienti se často táží, jak rychle a za jaký čas obdrží finance. Víme, že žadatelé, jež žádají o zápůjčku, potřebují půjčku co nejrychleji. Proto nic neprotahujeme a peníze jsou odeslány na účet ihned po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít půjčku už několik minut po schválení na bankovním účtě. Online půjčka od Volsoru je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět jednoduše dle údajů, které dostanete. Uhradit můžete opět bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na třicet dnů. Právě proto jsou půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka bez doložení příjmu od české spořitelny je blesková a vyřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., která je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní společnost se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Výhody bezhotovostní půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčka 2000 Kč je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna nabídnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválena. Naše zápůjčky jsou vždy a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu úplně každý. Velká výhoda je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu každému

Půjčujeme skutečně všem

U nás má šanci opravdu kdokoliv, poskytneme půjčku totiž starším lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

SMS půjčka do 15 minut

Malá půjčka 2000 Kč ihned

Online zápůjčku od společnosti Volsor vyžídíte ze svého domova rychle do 7 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždy zvolíme nejlepší bezhotovostní půjčku právě pro Vás.