Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění a odeslání formuláře je velmi jednoduché, žádost zvládne vyplnit každý. Náš půjčkový systém je pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele půjček, právě díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou tyto půjčky přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Pujčka do 10 minut

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Systém poskytování půjček jednoduše shromažďuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a posléze si vybrat z nabídky stovek poskytovatelů rychlých půjček. Nikam nemusíte sami chodit, nemusíte nic vypisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic platit předem. Zkrátka a jednoduše - půjčkový systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci získat půjčku má vážně doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Online půjčka bez poplatku 1Kč je pokroková a rychlá nebankovní půjčka. Jde o takzvanou malou půjčku. Proč mikro? Jde totiž o zápůjčku, jenž se hodí především na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež s oblibou využívají akčních nabídek a nebo pro ty, jenž prostě nevyšli s výplatou.

Detaily půjčky

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár sekund. Pak chvíli počkejte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku online půjček vhodných pro Vás. A následně se už jen řiďte kroky uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za kolik dní získají finance. Dobře si uvědomujeme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou zaslány na účet hned po schválení půjčky. Podle typu banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Online půjčka od nás je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět jednoduše podle údajů, které obdržíte. Splácet můžete zase převodem. Doba splatnosti je potom zvolena na třicet dní. Díky tomu jsou půjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Pujčka do 10 minut je expresní a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Firma Volsor s.r.o., která je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody bezhotovostní zápůjčky bez bez nahlížení

  • Půjčky rychle bez registru je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani korunu
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientovi skutečně schválena. Naše bezhotovostní půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby je pochopil opravdu doslova každý. Další naší výhodou je neuvěřitelná rychlost zřízení každé bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, jež žádají o zápůjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme skutečně všem

U naší společnosti má šanci skutečně úplně každý, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Zápůjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého bytu extra rychle do 7 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy vybíráme nejlepší půjčku právě Vám.