Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře Vám zabere jen chvíli

Odeslání a vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je velmi jednoduché, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém půjček je pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme nabídnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč a bez nahlížení

Půjčka do 30000 ihned na ruku

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém jednoduše sdružuje téměř většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a posléze si zvolit z nabídky stovek poskytovatelů online zápůjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nic nemusíte platit dopředu. Jednoduše a zkrátka - náš půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání půjčky má skutečně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, jež Vám bude vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a blesková online půjčka. Jedná se o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro zápůjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je vhodná především pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily půjček

Jak si podat žádost o půjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to jen pár sekund. Potom chvíli vyčkejte, než Vám systém zvolí nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte body uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní obdrží půjčku. Víme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejrychleji. A to je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet hned po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít peníze už pár minut po schválení půjčky na účtě. Online půjčka od naší společnosti je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte opět velmi jednoduše podle pokynů, jenž dostanete. Splácet můžete zase převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dní. Právě proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka do 30000 ihned na ruku je rychlá a zřídíte ji během několika málo minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jenž je vedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o transparentní firmu se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody bezhotovostní zápůjčky bez bez nahlížení do registru

  • Rychlá půjčka bez ručení je vyřízena přes internet, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní online půjčka, o níž se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete požádat úplně kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopen Volsor s.r.o. nabídnout klientům půjčku doslova přímo šitou na míru, která bude klientovi opravdu schválena. Půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl skutečně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je neuvěřitelná rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní půjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně každému

Půjčujeme opravdu všem

U naší společnosti má šanci doopravdy úplně každý, půjčíme totiž starším lidem, studentům, nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčka 4000 Kč

SMS půjčka do 15 minut

Online zápůjčku od Volsoru objednáte z pohodlí svého domova extra rychle za 5 minut. Sami nemusíte nikam docházet a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a tak vždycky vybereme nejlepší online půjčku právě Vám.