Žádost o bezhotovostní půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Odeslání a vyplnění žádosti je rychlé, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Tento systém půjček je pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme téměř všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - díky tomu jsou půjčky od nás pojmenovávány jako SMS půjčky bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Půjčka do domu v hotovosti ještě dnes

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Půjčkový systém zkrátka shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a pak si zvolit z bohaté nabídky desítek poskytovatelů expresních půjček. Nemusíte nikam sami chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nic nemusíte platit předem. Jednoduše a zkrátka - systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má vážně doslova každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta nejideálnější varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Pujcky ihned je moderní a expresní online zápůjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč malou zápůjčku? Jedná se totiž o půjčku, která je vhodná především pro pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjček

Jak zažádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to jen pár vteřin. Potom chvilinku vydržte, než Vám systém půjček vypočítá a navrhne nabídku zápůjček vhodných pro Vás. A posléze se už jen řiďte body napsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Obdržení peněz

Někteří klienti se táží, jak rychle a za kolik dní obdrží peníze. Dobře si uvědomujeme, že žadatelé, jenž žádají o půjčku, chtějí finance co nejdříve. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na účet bezprostředně po schválení. Podle druhu banky tedy můžete mít peníze už několik málo minut po schválení na bankovním účtu. Půjčka od naší společnosti je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku splatíte opět jednoduše podle údajů, které obdržíte. Splácet můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je potom zvolena na 30 dní. Právě proto jsou půjčky od nás nazývány jako zápůjčky do výplaty. Půjčka do domu v hotovosti ještě dnes je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Prohlížíte registr?

Registr při schválení nekontrolujeme. A právě to je i jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o plně transparentní podnik se sídlem v Česku, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody bleskové půjčky bez bez nahlížení do registru

  • SMS půjčka je vyřízena přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní půjčka, o níž se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani 1 Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientovi opravdu schválená. Bezhotovostní půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností maximálně transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Další velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení veškeré online zápůjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o půjčku, ji chtějí opravdu rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme vždy všem

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci doopravdy kdokoliv, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

Půjčky bez doložení příjmu

Pujcky ihned

Zápůjčku od firmy Volsor objednáte ze svého bytu extra rychle do 5 minut. Sami nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a proto vždycky zvolíme nejvhodnější půjčku právě Vám.