Žádost o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je rychlé, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém žádostí je moderní - šanci má opravdu každý. Na jednom místě máme všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - proto jsou naše půjčky přezdívány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Půjčky bez doložení příjmu a bez nahlížení do registru

Půjčka do výplaty bez registru ihned na účet

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš půjčkový systém jednoduše shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a potom vybrat z nabídky desítek poskytovatelů rychlých zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam volat, nemusíte nic předem platit. Zkrátka - náš půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci získat půjčku má opravdu každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Pujcky ihned je moderní a rychlá online zápůjčka. Jde o tzv. malou půjčku. Proč malou? Jde totiž o zápůjčku, jež je vhodná hlavně na pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slev a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily bezhotovostních půjček

Jak si zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to jen chvilku. Potom chvilku vydržte, než Vám systém půjček vybere nabídku bezhotovostních půjček vhodných pro Vás. A pak se už jen řiďte kroky uvedenými ve formuláři a počkejte na schválení zápůjčky.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často ptají, jak rychle a za kolik dní získají peníze. Moc dobře si uvědomujeme, že klienti, jenž žádají o půjčku, chtějí peníze co nejdříve. A proto nic neprotahujeme a peníze jsou odeslány na účet bezprostředně po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít půjčku už pár minut po schválení na svém účtu. Zápůjčka od společnosti Volsor je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte také opět jednoduše podle pokynů, které dostanete. Splácet můžete půjčku opět převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na 30 dnů. Proto jsou zápůjčky od naší společnosti nazývány jako zápůjčky do další výplaty. Půjčka do výplaty bez registru ihned na účet je blesková a vyřídíte ji během několika minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. I to je také jeden z důvodů, proč jsou půjčky od nás tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní firmu se sídlem v Česku, nejde tedy o žádnou zahraniční neznámou společnost.

Bonusy rychlé zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky hned bez registru je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se vůbec nikdo rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli nabízení online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům půjčku přímo šitou na míru, jež bude danému klientovi doopravdy schválená. Naše online půjčky jsou pokaždé a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uváděny tak, aby jim rozuměl skutečně úplně každý. Další výhoda je rychlá rychlost vyřízení každé bezhotovostní zápůjčky, o jež si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji potřebují opravdu rychle. Proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme vždy všem

U naší společnosti má šanci doopravdy kdokoliv, půjčíme totiž jak důchodcům, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Půjčku od Volsoru sjednáte ze svého domova bezproblémově během 10 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme se stovkami společností a tak vždycky vybíráme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.