Žádost o půjčku

Stačí vyplnit formulář a peníze jsou Vaše

Vyplnění žádosti je jednoduché, žádost zvládne vyplnit každý. Náš půjčkový systém je unikátní - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani 1 Kč - proto jsou půjčky od nás přezdívány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní rychlá půjčka a bez nahlížení do registru

Půjčky bez náhledu do registrů a bez doložení příjmů

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Ptáte se jak? Systém poskytování půjček zkrátka sdružuje téměř většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně si zvolit z velké nabídky stovek poskytovatelů on-line půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nemusíte nic vypisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte platit dopředu. Prostě - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má opravdu úplně každý. Pokaždé Vám bude nabídnuta ideální varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Pujcky ihned je pokroková a blesková nebankovní půjčka. Jde o tzv. malou zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o zápůjčku, která je vhodná hlavně pro pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, jež rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří zkrátka nevyšli s výplatou.

Detaily SMS půjčky

Jak požádat o půjčku?

Jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to jen pár sekund. Pak chvíli vyčkejte, než Vám půjčkový systém vygeneruje nabídku zápůjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jen řiďte body napsanými v žádosti a počkejte na schválení půjčky.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jakou dobu získají finance. Chápeme, že lidé, kteří žádají o půjčku, potřebují finance co nejdříve. To je důvod, proč nic neprotahujeme a peníze jsou Vám odeslány na bankovní účet ihned po schválení půjčky. Podle druhu banky tak můžete mít peníze už několik málo minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Půjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět jednoduše dle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete půjčku zase bankovním převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dní. Také proto jsou půjčky od naší společnosti přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Půjčky bez náhledu do registrů a bez doložení příjmů je expresní a zřídíte ji během několika minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Registr při schválení nekontrolujeme. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody rychlé zápůjčky bez bez nahlížení

  • Půjčky pro důchodce hned je vyřízena přes web, nikam nemusíte chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem neplatíte ani 1Kč
  • Můžete si půjčít až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o zápůjčku tedy můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopná poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům online půjčku doslova šitou na míru, jenž bude klientu skutečně schválená. Online půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu doslova každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. Proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčíme opravdu všem

U nás má šanci opravdu úplně každý, půjčíme totiž starším lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Půjčky 2000 bez registru

Bankovní půjčky bez registru ihned

Zápůjčku od Volsoru vyžídíte ze svého bytu pohodlně během 5 minut. Osobně nemusíte vůbec nikam docházet a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s desítkami firem a tak vždycky vybereme nejvhodnější bezhotovostní půjčku právě Vám.