Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění formuláře s žádostí o půjčku je snadné, formulář zvládne vyplnit každý. Náš půjčkový systém je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele půjček, díky tomu můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. U nás neplatíte dopředu ani korunu - i proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Nebankovní rychlá půjčka a bez registru

Půjčky bez registru a solusu pro každého

Pomáháme tisícovkám lidí měsíc co měsíc. Ptáte se jak? Náš systém jednoduše sdružuje velkou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a následně si zvolit z bohaté nabídky mnoha poskytovatelů online zápůjček. Nikam nemusíte sami osobně chodit, nemusíte nic podepisovat, nikam nemusíte volat, nemusíte nic platit dopředu. Zkrátka a prostě - náš systém je nanejvýš jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má vážně úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Malá půjčka 2000 Kč ihned je pokroková a blesková online zápůjčka. Jedná se o takzvanou mikro půjčku. Proč malou zápůjčku? Jde totiž o půjčku, jež se hodí hlavně pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají akčních nabídek a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily bezhotovostních půjček

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte online formulář, zabere Vám to pár sekund. Následně chvilinku vydržte, než Vám systém půjček vygeneruje nabídku online půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jen řiďte kroky uvedenými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz k vám

Klienti se často táží, jak rychle a za kolik dní získají peníze. Víme moc dobře, že lidé, kteří žádají o zápůjčku, chtějí finance co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a peníze jsou zaslány na účet ihned po schválení. Podle banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení na účtě. Zápůjčka od naší společnosti je rychlá.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte opět jednoduše podle údajů, které obdržíte. Uhradit můžete zase převodem. Doba splatnosti je pak zvolena na třicet dní. Díky tomu jsou online půjčky od naší společnosti nazývány jako zápůjčky do výplaty. Půjčky bez registru a solusu pro každého je rychlá a zřídíte ji během pár minut.

Kontrolujete registr dlužníků?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak oblíbená.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o plně transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Bonusy bleskové půjčky bez poplatku 1 Kč

  • SMS půjčka 1 000 Kč je vyřízena online, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedé rozhodně nedozví
  • Jen ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jež díky mnohaletým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopen Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jež bude klientu skutečně schválena. Naše online půjčky jsou vždycky a za všech okolností maximálně průhledné. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil skutečně každý. Další naší výhodou je blesková rychlost vyřízení veškeré SMS půjčky, o jež si u nás klient požádá. Víme, že lidé, kteří žádají o online půjčku, ji potřebují opravdu rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme opravdu všem

Půjčíme skutečně každému

U naší společnosti má šanci doopravdy kdokoliv, dáme půjčku totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské dovolené.

SMS půjčka do 15 minut

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Online půjčku od Volsoru sjednáte z pohodlí svého domova bezproblémově během 10 minut. Sami nemusíte nikam docházet a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás je jistota, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme s velkým množstvím firem a tak vždy zvolíme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.