Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Vyplnění žádosti je velmi jednoduché, žádost vyplní každý, je to jednoduché. Tento systém žádostí je unikátní - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu můžeme poskytnout nejvyhodnější a tím pádem pro Vás i nejlepší půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - proto jsou tyto půjčky pojmenovávány jako SMS půjčky bez 1 Kč. Nebudete platit ani registrační poplatek.

 

Půjčka 4000 Kč a bez registru

Rychlá sms půjčka před výplatou

Pomáháme desítkám tisíc lidí každý měsíc. Jak? Náš systém jednoduše shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Díky tomu Vám stačí vyplnit jeden formulář s žádostí a posléze si zvolit z nabídky desítek poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nemusíte nikam osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nikam nemusíte volat, nic nemusíte dopředu platit. Zkrátka a prostě - systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci k získání online půjčky má skutečně úplně každý. Bude Vám vždy nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude maximálně vyhovovat. Půjčka na ruku hned je pokroková a rychlá online zápůjčka. Jedná se o tzv. malou zápůjčku. Proč malou? Jedná se totiž o zápůjčku, která je ideální hlavně na uhrazení nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, jež rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily online půjček

Jak si podat žádost o zápůjčku?

Jednoduše, vyplňte online žádost, zabere Vám to pár sekund. Potom chviličku vydržte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A posléze se už jen řiďte kroky napsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Zaslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jaký čas získají půjčku. Chápeme, že žadatelé, kteří žádají o půjčku, chtějí finance co nejrychleji. To je důvod, proč nic neprotahujeme a finance jsou Vám poslány na bankovní účet ihned po schválení. Podle typu banky tak můžete mít půjčku už pár minut po schválení na účtu. Zápůjčka od nás je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět velmi jednoduše dle údajů, jenž obdržíte. Splácet můžete půjčku opět převodem. Doba splatnosti půjčky je pak nastavena na třicet dnů. I proto jsou zápůjčky od Volsoru přezdívány jako zápůjčky do výplaty. Rychlá sms půjčka před výplatou je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Do registru dlužníků nenahlížíme. A to je také jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., která je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní společnost se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Klady nebankovní zápůjčky bez poplatku 1 Kč

  • Bezhotovostní půjčka je vyřízena přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o které se Vaši sousedé určitě nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku můžete požádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna dát to nejlepší. Právě četné zkušenosti na poli poskytování zápůjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. nabídnout klientům půjčku doslova přímo šitou na míru, jež bude klientovi opravdu schválená. Půjčky od nás jsou pokaždé a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost zřízení každé SMS půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že klienti, kteří žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o online půjčku schválit co nejdřív.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu každému

Půjčíme opravdu všem

U naší společnosti má šanci skutečně každý, dáme půjčku totiž důchodcům, studentům, nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

SMS půjčka do 15 minut

Půjčky bez poplatku a registru ihned

Zápůjčku od společnosti Volsor vyžídíte ze svého domova bezproblémově během 7 minut. Osobně nemusíte nikam chodit a není potřeba nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždycky vybíráme nejlepší online půjčku právě pro Vás.