Zažádat o půjčku

Vyplňte formulář a vyčkejte na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění formuláře je velmi snadné, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém žádostí je unikátní a pokrokový - šanci má opravdu úplně každý. Na jednom místě máme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu Vám můžeme nabídnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani 1 Kč - i proto jsou půjčky od nás pojmenovávány jako půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Nebankovní půjčky hned a bez registru

Rychlé půjčky bez registru

Pomáháme desítkám tisíc lidí měsíc co měsíc. Jak? Náš systém jednoduše shromažďuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a posléze si vybrat z nabídky stovek poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nic nemusíte podepisovat, nikam nemusíte telefonovat, nemusíte nic předem platit. Zkrátka a jednoduše - půjčkový systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má skutečně doslova každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, která Vám bude na 100% vyhovovat. SMS půjčka do 15 minut je moderní a blesková nebankovní půjčka. Jde o tzv. mikro zápůjčku. Proč mikro půjčku? Jde totiž o zápůjčku, jenž je vhodná hlavně pro uhrazení nečekaných finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří s oblibou využívají slev a nebo pro lidi, kteří prostě nevyšli s platem.

Detaily půjčky

Jak si podat žádost o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to chvilku. Potom chvilinku vyčkejte, než Vám půjčkový systém navrhne nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte kroky popsanými ve formuláři a vyčkejte na schválení zápůjčky.

Obdržení peněz

Mnozí klienti se táží, jak rychle a za kolik dní obdrží finance. Velmi dobře víme, že lidé, jež žádají o zápůjčku, chtějí peníze co nejrychleji. A to je důvod, proč nic nezdržujeme a finance jsou Vám odeslány na bankovní účet okamžitě po schválení půjčky. Podle banky tak můžete mít půjčku už několik málo minut po schválení na svém účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět jednoduše podle údajů, jež obdržíte. Splácet můžete zase bankovním převodem. Doba splatnosti je potom zvolena na 30 dní. Díky tomu jsou půjčky od nás přezdívány jako zápůjčky do další výplaty. Rychlé půjčky bez registru je expresní a zřídíte ji během několika málo minut.

Prohlíží se registr?

Do registru dlužníků se při schvalování žádosti nenahlíží. To je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak oblíbené.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Firma Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o transparentní podnik se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody bleskové půjčky bez poplatku 1 Kč

  • Půjčky hned bez registru je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní půjčka, o které se nikdo určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani korunu
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete požádat kdykoliv
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Vyhledávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům je schopna poskytnout to nejlepší. A právě četné zkušenosti na poli poskytování online zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, jež bude danému klientu doopravdy schválena. Naše online půjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš transparentní. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - půjček jsou průhledné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu každý. Další naší výhodou je blesková rychlost zřízení veškeré online půjčky, o níž si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji chtějí opravdu rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku schválit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme skutečně všem

Půjčujeme skutečně každému

U nás má šanci skutečně úplně kdokoliv, poskytneme půjčku totiž starým lidem, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Půjčka na ruku hned

Rychlá SMS půjčka do 5000 Kč

Zápůjčku od společnosti Volsor zařídíte ze svého bytu pohodlně do 10 minut. Sami nemusíte nikam chodit a nebudete nikde nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U Volsoru je jistota, že bude Vaše žádost skutečně schválená. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždy vybíráme nejlepší bezhotovostní půjčku právě pro Vás.