Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Odeslání a vyplnění žádosti je velmi snadné, žádost zvládne vyplnit opravdu každý. Tento půjčkový systém je moderní - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme téměř všechny poskytovatele půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a pro Vás tím pádem i nejvhodnější půjčku. Předem nezaplatíte ani korunu - proto jsou tyto půjčky pojmenovávány jako půjčka bez koruny. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč a bez registru

Sms půjčka první půjčka zdarma

Pomáháme tisícům lidí každý měsíc. Jak? Půjčkový systém jednoduše sdružuje valnou většinu českých poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu Vám stačí vyplnit jednu žádost a posléze si zvolit z nabídky mnoha poskytovatelů nebankovních zápůjček. Nikam nemusíte sami chodit, nemusíte nic podepisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic dopředu platit. Zkrátka a jednoduše - náš systém je maximálně jednoduchý a pohodlný. Šanci získat online půjčku má skutečně doslova každý. Vždycky Vám bude nabídnuta ideální varianta, jež Vám bude na 100% vyhovovat. Půjčka bez poplatku předem je pokroková a expresní online zápůjčka. Jde o tzv. malou půjčku. Proč mikro půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, jež je vhodná hlavně pro pokrytí nenadálých finančních výdajů. Tedy pro ty, kteří rádi využívají slevových akcí a nebo pro ty, jenž zkrátka nevyšli s platem.

Detaily SMS půjčky

Jak požádat o půjčku?

Snadno, vyplňte formulář, zabere Vám to chvilku. Posléze chvíli počkejte, než Vám systém půjček vybere nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky popsanými v žádosti a vyčkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz

Někteří klienti se ptají, jak rychle a za kolik dní obdrží půjčku. Uvědomujeme si moc dobře, že lidé, jež žádají o půjčku, potřebují finance co nejrychleji. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou Vám poslány na bankovní účet hned po schválení. Podle druhu banky tak můžete mít půjčku už několik minut po schválení půjčky na bankovním účtu. Půjčka od nás je rychlá.

Splacení půjčky

Zápůjčku uhradíte opět snadno podle pokynů, jenž dostanete. Uhradit můžete půjčku opět převodem. Nejdelší doba splatnosti půjčky je pak nastavena na 30 dnů. Díky tomu jsou online půjčky od naší společnosti přezdívány jako půjčky do další výplaty. Sms půjčka první půjčka zdarma je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Registr se nekontroluje. I to je také jeden z důvodů, proč jsou naše půjčky tak unikátní.

Kdo je zprostředkovatelem půjček?

Společnost Volsor s.r.o., která je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná zahraniční neznámá firma.

Výhody nebankovní zápůjčky bez bez nahlížení

  • Nová půjčka před výplatou je vyřízena online, nikam nechodíte
  • Diskrétní půjčka, o níž se nikdo rozhodně nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu nezaplatíte ani 1 Kč
  • Při první půjčce si můžete půjčit 500 až 4500 Kč
  • Nonstop půjčka, o půjčku tedy můžete zažádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje společnost VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká společnost, která díky mnohaletým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli nabízení zápůjček stojí za úspěchem společnosti Volsor s.r.o.. Právě díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům zápůjčku doslova šitou na míru, která bude klientovi skutečně schválena. Naše zápůjčky jsou vždy a za všech okolností nanejvýš průhledné. Díky tomu přesně víte, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou vždy uvedeny tak, aby je pochopil opravdu úplně každý. Velká výhoda je rychlá rychlost vyřízení veškeré bezhotovostní půjčky, o kterou si u nás klient požádá. Víme, že lidé, jež žádají o online půjčku, ji chtějí skutečně rychle. Proto nic neprotahujeme a snažíme se žádost o půjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme vždy každému

Půjčujeme vždy každému

U nás má šanci skutečně úplně kdokoliv, půjčujeme totiž jak důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a maminkám na mateřské.

Malá půjčka do 24 hodin

Půjčka 4000 Kč

Online zápůjčku od Volsoru zařídíte z pohodlí svého domova rychle během 7 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a nemusíte podepisovat žádné dokumenty.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

U nás máte jistotu, že bude Vaše žádost skutečně schválena. Spolupracujeme s velkým množstvím společností a proto vždy vybíráme nejlepší zápůjčku právě Vám.