Žádost o rychlou půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je velmi jednoduché, formulář zvládne vyplnit opravdu každý. Tento systém žádostí půjček je unikátní a pokrokový - půjčku může získat skutečně každý. Sdružujeme téměř všechny české poskytovatele online půjček, právě díky tomu Vám můžeme poskytnout nejlepší a tím pádem pro Vás i nejvhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou půjčky od nás nazývány jako půjčka bez 1 Kč. Nikdo po Vás nebude chtít ani registrační poplatek.

 

SMS půjčka do 15 minut a bez nahlížení do registru

Smspujcka ihned na účet

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém zkrátka sdružuje valnou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. A díky tomu stačí vyplnit jednu žádost o půjčku a pak si zvolit z bohaté nabídky stovek poskytovatelů expresních půjček. Nikam nemusíte sami chodit, nic nemusíte podepisovat, nemusíte nikam volat, nic nemusíte předem platit. Zkrátka a prostě - půjčkový systém je nanejvýš pohodlný a jednoduchý. Šanci má vážně úplně každý. Vždycky Vám bude nabídnuta nejlepší varianta, jež Vám bude na sto procent vyhovovat. Malá půjčka do 24 hodin je pokroková a rychlá online zápůjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč malou půjčku? Jedná se totiž o zápůjčku, která je vhodná především na pokrytí nenadálých výdajů. Tedy pro ty, jež s oblibou využívají slevových akcí a nebo pro lidi, kteří zkrátka nevyšli s platem.

Detaily zápůjčky

Jak si zažádat o zápůjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte formulář, zabere Vám to chvilku. Pak chvilinku vyčkejte, než Vám půjčkový systém navolí nabídku půjček vhodných právě pro Vás. A následně se už jenom řiďte kroky popsanými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Odeslání půjčky k Vám

Klienti se často táží, jak rychle a za jaký čas získají půjčku. Velmi dobře si uvědomujeme, že klienti, jež žádají o půjčku, chtějí finance co nejrychleji. A proto nic nezdržujeme a finance jsou poslány na bankovní účet bezprostředně po schválení. Podle banky tedy můžete mít finance už pár minut po schválení půjčky na účtě. Zápůjčka od společnosti Volsor je svižná.

Splacení půjčky

Půjčku uhradíte také opět jednoduše dle údajů, jenž obdržíte. Splácet můžete půjčku zase převodem. Doba splatnosti je pak nastavena na 30 dní. Proto jsou půjčky od nás přezdívány jako půjčky do další výplaty. Smspujcka ihned na účet je blesková a vyřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru?

Do registru dlužníků nenahlížíme. To je jeden z důvodů, proč je půjčka od Volsoru tak oblíbená.

Kdo zprostředkuje půjčku?

Společnost Volsor s.r.o., jež je zapsaná v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jedná se o zcela transparentní společnost se sídlem v ČR, nejde tedy o žádnou neznáou firmu.

Výhody online zápůjčky bez bez ručení

  • Online půjčka bez nahlížení do registru je vyřízena online přes internet, nikam nechodíte
  • Diskrétní zápůjčka, o níž se Vaši sousedi rozhodně nedozví
  • Pouze ověření poskytovatelé půjček, se kterými máme dlouholeté zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, předem nezaplatíte ani 1Kč
  • Půjčit si můžete poprvé až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku tedy můžete požádat kdykoliv, i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač zápůjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, která díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí poskytnout to nejlepší. A právě bohaté zkušenosti na poli nabízení půjček stojí za úspěchem firmy Volsor. Právě díky tomu je schopný Volsor s.r.o. poskytnout klientům zápůjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude klientu doopravdy schválená. Rychlé půjčky od nás jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš průhledné. A díky tomu, kolik zaplatíte a především za jakých pomínek. Všechny podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - online půjček jsou srozumitelné a jasné. Jsou pokaždé uvedeny tak, aby jim rozuměl opravdu každý. Co je pak naší další velkou výhodou je rychlá rychlost zřízení každé online půjčky, o kterou si u nás klient může požádat. Víme, že lidé, jež žádají o půjčku, ji chtějí skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic neprotahujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit ihned.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčujeme skutečně všem

Půjčíme vždy každému

U nás má šanci opravdu kdokoliv, půjčujeme totiž starším lidem, studentům, ale i nezaměstnaným a matkám na mateřské dovolené.

Malá půjčka do 24 hodin

Krátkodobé půjčky do 3000 Kč

Půjčku od firmy Volsor objednáte ze svého domu rychle do 5 minut. Sami osobně nemusíte vůbec nikam chodit a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naší firmě je jisté, že bude Vaše žádost opravdu schválena. Spolupracujeme s desítkami společností a proto vždycky zvolíme nejvhodnější online půjčku právě pro Vás.