Zažádat o půjčku

Vyplnění formuláře zvládnete během chvilky a pak už jen vyčkete na schválení půjčky

Vyplnění formuláře je rychlé, formulář opravdu zvládne vyplnit úplně každý. Náš systém žádostí je unikátní a pokrokový - šanci má úplně každý. Sdružujeme všechny české poskytovatele online půjček, jenom díky tomu Vám můžeme poskytnout nejvyhodnější a pro Vás tím pádem i nejvýhodnější půjčku. Dopředu nezaplatíte ani korunu - díky tomu jsou naše půjčky pojmenovávány jako SMS půjčka bez 1 Kč. Nebudeme po Vás vyžadovat ani registrační poplatek.

 

Ihned půjčka bez příjmu a bez nahlížení do registru

Spolehlivá půjčka na účet pro dlužníky

Pomáháme tisícům lidí měsíčně. Ptáte se jak? Náš systém pro poskytování půjček jednoduše shromažďuje velkou většinu poskytovatelů půjček na jednom místě. Právě díky tomu stačí vyplnit jeden jednoduchý formulář a následně vybrat z bohaté nabídky stovek poskytovatelů nebankovních půjček. Nemusíte nikam sami osobně chodit, nic nemusíte vypisovat, nemusíte nikam telefonovat, nemusíte nic platit dopředu. Prostě - náš systém je maximálně pohodlný a jednoduchý. Šanci k získání online půjčky má skutečně úplně každý. Úplně vždy Vám bude nabídnuta nejvhodnější varianta, která Vám bude na sto procent vyhovovat. Půjčka ihned 4000 Kč je moderní a expresní online půjčka. Jde o takzvanou mikro zápůjčku. Proč mikro? Jde totiž o půjčku, jenž je vhodná především na pokrytí nečekaných finančních výdajů. Tedy pro lidi, kteří rádi využívají slev a nebo pro ty, kteří prostě nevyšli s výplatou.

Detaily půjčky

Jak požádat o půjčku?

Velmi jednoduše, vyplňte žádost, zabere Vám to pár sekund. Následně chviličku vyčkejte, než Vám systém vybere nabídku bleskových půjček vhodných právě pro Vás. A pak se už jenom řiďte kroky popsanými v žádosti a počkejte na schválení žádosti.

Odeslání peněz

Mnozí klienti se dotazují, jak rychle a za jakou dobu získají peníze. Uvědomujeme, že klienti, jež žádají o půjčku, chtějí půjčku co nejdříve. To je důvod, proč nic nezdržujeme a peníze jsou Vám zaslány na bankovní účet okamžitě po schválení. V závislosti na bance tedy můžete mít finance už několik málo minut po schválení na svém účtu. Zápůjčka od Volsoru je blesková.

Splacení půjčky

Půjčku splatíte také opět velmi jednoduše podle pokynů, jenž dostanete. Splácet můžete zase bankovním převodem. Doba splatnosti půjčky je potom nastavena na třicet dní. Proto jsou zápůjčky od nás nazývány jako zápůjčky do výplaty. Spolehlivá půjčka na účet pro dlužníky je expresní a zřídíte ji během pár minut.

Nahlíží se do registru dlužníků?

Registr se nekontroluje. A právě to je i jeden z důvodů, proč je naše půjčka tak unikátní a vyjímečná.

Kdo zprostředkovává půjčky?

Společnost Volsor s.r.o., jež je uvedena v obchodním rejstříku, vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 201387. Jde o naprosto transparentní firmu se sídlem v ČR, tedy žádná neprůhledná neznámá společnost.

Výhody online půjčky bez bez nahlížení do registru

  • Půjčka online do 10 min. je vyřízena přes web, nemusíte nikam chodit
  • Diskrétní online půjčka, o které se Vaši sousedi určitě nedozví
  • Jenom ověření poskytovatelé zápůjček, se kterými máme dobré zkušenosti
  • Půjčka je bez 1 Kč, dopředu neplatíte ani korunu
  • Při první půjčce je Vám k dispozici až 4500 Kč
  • Nonstop zápůjčka, o půjčku můžete zažádat i o víkendu
  • půjčky od nás jsou bez skrytých poplatků, přesně víte, kolik zaplatíte

Srovnávač půjček provozuje firma VOLSOR s.r.o., což je zkušená česká firma, jenž díky dlouholetým zkušenostem svým klientům umí nabídnout to nejlepší. Právě bohaté zkušenosti na poli poskytování online půjček stojí za úspěchem společnosti Volsor. Díky tomu je schopný Volsor nabídnout klientům online půjčku doslova přímo šitou na míru, jenž bude danému klientu skutečně schválena. Naše zápůjčky jsou vždycky a za všech okolností nanejvýš transparentní. I díky tomu, kolik zaplatíte a hlavně za jakých pomínek. Veškeré podmínky námi poskytovaných - zprostředkovaných - zápůjček jsou průhledné a zcela jasné. Jsou pokaždé uváděny tak, aby je pochopil opravdu každý. Co je pak naší další velkou výhodou je blesková rychlost vyřízení každé bezhotovostní zápůjčky, o níž si u nás klient požádá. Víme, že klienti, jež žádají o online půjčku, ji potřebují skutečně velmi rychle. A proto vůbec nic nezdržujeme a snažíme se žádost o zápůjčku vyřídit co nejdříve.

 

Kontakt

Volsor s.r.o.

Sídlem Praha, Praha 1, Staré Město, Na Příkopě 392/9, PSČ 110 00.

IČO: 013 85 011

DIČ: CZ01385011

 

Půjčíme opravdu všem

Půjčujeme opravdu každému

U nás má šanci opravdu úplně každý, půjčíme totiž důchodcům, studentům, tak i nezaměstnaným a matkám na mateřské.

Malá půjčka 2000 Kč ihned

SMS půjčka do 15 minut

Online zápůjčku od Volsoru zařídíte ze svého bytu rychle během 5 minut. Osobně nemusíte nikam docházet a není potřeba nikam chodit nic podepisovat.

Schválená půjčka

Schválená půjčka

V naši společnosti je jisté, že bude Vaše žádost doopravdy schválená. Spolupracujeme se stovkami firem a tak vždycky zvolíme nejlepší rychlou půjčku právě Vám.